ברוכים הבאים לעמוד סדנת הסטנדאפ

ליצירת קשר

להזמנת הופעות וכרטיסים חייגו:

 053-7138801

סדנת הסטנד אפ

בטח כבר שמעתם על עשרות ומאות סוגים של סדנאות וקורסים שונים ומשונים – סדנאות צחוק, סדנת הישרדות, סדנת בישול ועוד ועוד…אם אתם מחפשים סדנא חוותית, אחרת ומשמעותית עבור הלקוחות שלכם – הגעתם למקום הנכון! בשנים האחרונות מעבירה הדר לוי סדנאות סטנד אפ בכל חלקי הארץ – לבני נוער, ילדים, מבוגרים, סדנאות גיבוש ועוד. סדנת הסטנד אפ של הדר לוי מעוברת במספר מפגשים אשר נקבעים מראש בתיאום עם הלקוח. סדנאות הסטנד אפ של הדר מותאמות במיוחד לקהלים נרחבים באוכלוסיה כאשר גולת הכותרת שלנו היא סדנת סטנד אפ לבני נוער בדגש על מניעת אלימות והתנהגות סיכונית. סדנא זו פותחה וגובשה 

יחד עם מומחים בתחום הטיפול והיעוץ לנוער בסיכון נותנת מענה מושלם עבור אותם נערים כאשר הטיפול נעשה באמצעות בסטנד אפ ומועבר באופן אישי על ידי הדר לוי הסטנדאפיסטית והצוות הטיפולי בסדנא. סדנאות נוספות אותן אנו מעבירים הן לגיבוש עובדים וצוותים ניהוליים בחברות וברשויות מקומיות – חוויה נהדרת ומגבשת לעובדים. במהלך הסדנא חווים העובדים והמנהלים מצבים קומיים שונים ובאמצעותם לומדים איך להתמודד עם בעיות שונות במקום העבודה וביחסי האנוש בין העובדים במחלקה – הכל באווירה של צחוק וכיף יחד עם הדר. ניתן לקיים סדנאות נוספות עם תחומי התמחות שונים ומגוונים לפי הצורך – הכל בתיאום מראש מול הלקוח. 

מה בסדנא

קורס סטנד אפ בן חמישה מפגשים - 4 מפגשי תוכן + מפגש סיום. בהנחייתה של הדר לוי

למה סטנדאפ ?

בני נוער מתבגרים נמצאים בשלב של גיבוש זהות ואוטונומיה...

רציונל הסדנא

ההומור והצחוק מהווים חלק חשוב מאד מהוויית החיים שלנו. מי מאיתנו לא אוהב לצחוק? להצחיק?

הנחייה וליווי מקצועי

בפיתוח הסדנא והתכנים שלה השקענו המון מאמץ, מחקר, כסף והרבה הרבה זמן ומחשבה.

סדנת סדנט אפ לנוער

נוער בסיכון בהנחיית הדר לוי מיועדת לקבוצות נוער 13 – 18 ( במסגרות השונות) פורמאליות, בלתי פו רמאליות, פנימיות וכפרי נוער.

המלצות ותמונות מהסדנא

כאן תוכלו להתרשם מההמלצות, החוויות והכיף שקורה בסדנת הסטנדאפ שלי.
לחצו לחיוג דילוג לתוכן