ברוכים הבאים לעמוד סטנד אפ לנוער

ליצירת קשר

להזמנת הופעות וכרטיסים חייגו:

מופע סטנדאפ לנוער

מחפשים מופע סטנד אפ לנוער – הגעתם למקום הנכון!

מופע הסטנדאפ של הסטנדאפיסטית הדר לוי מותאם במיוחד עבור הקהל שלכם – צעירים ונוער. אתם בטוח כבר מכירים את זה – מצד אחד רוצים לעשות טוב לבני הנוער בעיר ולתת להם ערב של כיף וצחוק עם דמות שהם כבר מכירים מהופעות אחרות בטלוויזיה או במקומות אחרים. מצד שני, חשוב תמיד לשמור על הכללים ולתת הופעה איכותית, כזו שלא תגיע לידי העלבות, גסויות מוגזמות וכדומה.

הדר לוי היא דמות מובילה ומוכרות בתחום הצעירים והנוער בישראל – החל משנת 2005 הדר משמשת מנחה ראשית ב ערוץ הילדים ואפשר לומר כי מרבית אוכלוסיית הנוער כיום גדלה על השידורים של הדר ומכירה אותה די טוב. בנוסף לכך השתתפה הדר בעשרות הפקות מקור של ערוץ הילדים וניקולודיאון ומשם מכירים אותה מסדרות מפורסמות כמו: זום זום, לה לה לנד, השמינייה, קלמרים, הצחוקיה ועוד ועוד.

הקהל הצעיר מכיר את הדר ומחובר אליה, מכיר את הניואנסים, הבדיחות ושאר הפאנצ'ים המפורסמים שלה מעשרות ההופעות וההפקות בהן השתתפה הדר במהלך השנים.

במסגרת מופע הסטנדאפ של הדר לוי לצעירים ונוער ניתן לתאם שיחת תיאום תוכן בה תקבל מכם הדר חומרים פרטיים וייחודיים בהם תרצו שהיא תעשה שימוש במהלך ההופעה כדי לתבל אותה ולהפוך אותה למותאמת ואישית יותר עבור הקהל הצעיר שלכם.

תהליך העבודה מולנו הוא פשוט ונוח במיוחד – אין לכם שום צורך להתרוצץ בין סוכנים, פקידות, מנהלים אישיים וסוכנויות בוקינג – כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחייג 052-6105900 ולקבל מיידית הצעת מחיר הוגנת.

לאחר שאנו מאשרים אתכם את התאריך אנו עוברים למלאכת הכנת ההופעה. נציגים מטעמנו ייצרו אתכם קשר ויקבלו מכם חומרים, בדיחות פנימיות, וכל דבר שנראה לכם רלוונטי להופעה של הדר. אם גם אתם רוצים לתת לבני הנוער שלכם את הטוב ביותר ולהנות ממופע סטנד אפ לנוער – איכותי, מצחיק ובלתי נשכח – הגעתם למקום הנכון. מופע הסטנדאפ של הדר לוי לצעירים ונוער – מבטיחים להפוך את הערב הזה לבלתי נשכח עבור בני הנוער שלכם! מחפשים סטנד אפ בלתי נשכח? חייגו עכשיו 077-2313828

לחצו לחיוג דילוג לתוכן