סטנדאפ למסיבת רווקות

ליצירת קשר

להזמנת הופעות וכרטיסים חייגו:

 053-7138801

מופע סטנדאפ למסיבת רווקות

תני לנו להפוך את המשימה הזו לקלילה ולהוריד לך מרשימת המטלות את התכנית האמנותית

ארגון והפקה של מסיבת הרווקות מצריך ממך הרבה הרבה סבלנות ותיאומים שונים: צימר או וילה שם תחגגו את האירוע, אוכל, אלכוהול ועוד, אבל הכי חשוב – התכנית האמנותית שלכן לערב זה מה שאמור להפוך את הערב למעניין ובלתי נשכח.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה! איך? סטנד אפ ! מופע הסטנדאפ של הדר לוי כולל חומרים יחודיים וקורעים מצחוק במיוחד לערב מסיבת הרווקות שלכן.

במהלך השנים הדר אספה וכתבה המון המון חומרים מצחיקים וקורעים על כל מה שבינו לבינה. מתוקף היותה רווקה מושבעת עד לא מזמן, הדר יכולה לספר לכולכן מניסיון אישי על חי הרווקות, הדרך הארוכה שעשתה עד שמצאה את בחיר ליבה וכמובן איך לא – ההכנות המטורפות לחתונה, הלחצים מההורים, מסיבת הרווקות וגם כן כן החס תונה עצמה.

מופע הסטנדאפ למסיבת רווקות של הדר לוי מותאם במיוחד עבורכן. לפני ההופעה עצמה אנו שמחים לקבל חומרים מקדימים, בדיחות וקצת עובדות מצחיקות על הרווקה ועל החתן. במהלך ההופעה הדר מפתיעה את הכלה עם עובדות מצחיקות ומפתיעות מה שהופך את הערב להרבה יותר אישי וקורע מצחוק עבורכן.

תהליך הזמנת מופע סטנד אפ הוא פשוט ביותר – אין צורך להתרוצץ בין סוכנים, פקידות, משרדי ייצוג וכדומה.
מופע סטנד אפ למסיבת רווקות הוא הדבר שיכול לעשות את ההבדל בין ערב בינוני וסביר לבין ערב בלתי נשכח שאתן והכלה תדברו עליו גם עוד שנים רבות. כמו שכבר בטח שמעת, מסיבת רווקות יש רק אחת ולכן זה לא אירוע שתרצו לקחת בו סיכון או תתפתו לסגור הופעה עם אומן לא מוכר.

בקיצור, אם את רוצה להפוך את מסיבת הרווקות שלך לאירוע בלתי נשכח שידברו עליו עוד המון זמן, חייגי עכשיו והזמיני סטנדאפיסטית ישראלית ברמה הגבוהה ביותר – הדר לוי.

חייגי עכשיו 053-7138801 קבלי הצעת מחיר מיידית.

הדר לוי בהופעה
לחצו לחיוג דילוג לתוכן