ברוכים הבאים לעמוד הנחייה וליווי מקצועי

ליצירת קשר

להזמנת הופעות וכרטיסים חייגו:

הנחייה וליווי מקצועי
בפיתוח הסדנא והתכנים שלה השקענו המון מאמץ, מחקר, כסף והרבה הרבה זמן ומחשבה

אנו לוקחים ברצינות רבה את הפידבקים המתקבלים מכל סדנא ומיישמים אותם כבר בסדנאות הבאות בכדי לתת מענה לצרכים המשתנים של בני הנוער בכל ישוב ובכדי לתת את התמורה הטובה ביותר.
את הקורס פיתחו יחדיו הדר לוי (שחקנית וקומיקאית) ויערה אדלסון (מומחית לטיפול בנוער בסיכון).
את הסדנא מעבירה באופן בלעדי הדר ומגיעה באופן אישי לכל אחד מן המפגשים עם בני הנוער. הדר עורכת שיחות אישיות עם כל אחד ממשתתפי הסדנא וכבר בתחילת הסדנא אנו מכינים פרופיל לכל משתתף וגרף התקדמות המותאם לו באופן אישי.

במהלך הסדנא אנו מודדים באופן פרטני את התקדמותם של המשתתפים ובוחנים בכל מפגש את קצב ההתקדמות, נותנים מענה במידת הצורך ומטפלים נקודתית בכל משתתף ומשתתפת בסדנא. הקורס יונחה ע"י הדר לוי נולדה וגדלה בעיר בית שאן, סיימה את לימודיה באולפנה צביה ועברה אל העיר הגדולה בדרך להגשמת חלומה. הדר בעלת תואר ראשון B.A בתקשורת ותיאטרון מאונ' חיפה. מנחה ראשית בערוץ הילדים, שחקנית , קומיקאית וסטנדאפיסטית שהשתתפה בתכניות – שבוע סוף, איפה אתה חי, צחוק מעבודה, הדיבור, הספסל האחורי, אברי גלעד, מי שואל אותך, 24 עד הבית, אהבה זה כואב ועוד ועוד. אשת המקצוע שתהיה אמונה על הליווי החיצוני ועל התכנים הטיפוליים (מאחורי הקלעים) : יערה אדלסון בעלת תואר ראשון בחינוך חברתי – קהילתי בהתמחות קידום נוער + תעודת הוראה. יערה בעלת רקע רב בעבודה עם בני נוער בסיכון ונוער עובר חוק במסגרות שונות (פורמאליות ובלתי פורמאליות) ובריכוז פרויקטים בתחום זה.

בצורה שכזאת, מובטחת לרשות/ המסגרת המזמינה ליווי מסור והדוק גם ברמה המקצועית הסטנדאפיסטית וגם ברמה המקצועית – טיפולית. 

מסגרת שתהיה מעוניינת בכך, בסיכום מראש, תוכל לקבל דו"ח מסכם על התפתחות הקבוצה. סדנת הסטנד אפ של הדר לוי לנוער היא סדנא פורצת דרך בחשיבה, בהסתכלות על נושא הנוער ובתוכן המרענן והייחודי שבה. תנו לבני הנוער שלכם הזדמנות להיחשף לסדנא ייחודית ופורצת דרך, חוויה שלא ישכחו!
אתם מוזמנים לדבר איתנו ולשמוע עוד על הסדנא המהפכנית לנוער, חייגו עכשיו 077-2313828

לחצו לחיוג דילוג לתוכן