ברוכים הבאים לעמוד מה בסדנא

ליצירת קשר

להזמנת הופעות וכרטיסים חייגו:

מה בסדנא

תוכן סדנאת סטנד אפ לנוער

הקורס המוצע הוא קורס סטנד אפ בן חמישה מפגשים (4 מפגשי תוכן + מפגש סיום) , בהנחייתה של הקומיקאית הכי כשרונית הדר לוי (ניתן לערוך סדנאות ארוכות ואינטנסיביות יותר – סדנת סטנד אפ מתקדם). סיפורה האישי של הדר לוי מלמד כיצד שימש ההומור כאמצעי מרכזי שדרכו הצליחה לנתב את עצמה מתוך הסיכון אל הסיכוי וסיפור זה יהיה שזור כחוט משני לאורך הקורס. במסגרת הקורס ייחשפו בני הנוער בקבוצה לעקרונות של הקומדיה ולעקרונות ההומור וסצנות קומיות ויתנסו בתרגול חי בהעלאת מצבים יומיומיים מחייהם בדרך שהיא קומית. בסוף יעלו המשתתפים מופע סטנד אפ ואף ייבחר הסטנדאפיסט הבולט.

הרווח הכפול:
בני הנוער המשתתפים לא רק שיזכו ללמוד בצורה מקצועית מאחת הקומיקאיות המוכשרות בתחום אודות עמידה מול במה, סוגי ההומור והקומדיה ועוד, אלא יוכלו לשפר משמעותית את דרכי ההתמודדות שלהם, באופן פרטני וקבוצתי כאחד, בדרך שהיא חוויתית, מרתקת ואיננה משרה תחושת לחץ. זאת ועוד – תוכל הסדנא לשפר בצורה משמעותית את מיומנויות התקשורת הבין אישיות ואת תחושת הביטחון העצמי והדימוי העצמי של רבים מבני הנוער. בכך הרווח הוא כפול: מקצועי ואישי.

סטינג המפגשים:
בפתחה של סדנא תיערך הכרות וייבנה חוזה קבוצתי ובו כללים ברורים לגבי השימוש בהומור ובבדיחות בצורה שאיננה לא תקינה לשונית ופוגעת באחר.
הדגש במפגש יינתן על ההיבט המקצועי של הסטנד אפ והקומדיה וכל מפגש יהיה לו את התוכן שלו )חשיפה לעקרונות הקומדיה, לכתיבת בדיחה, לעמידה מול קהל ועוד , ובסוף כל מפגש יערך דיון מסכם שיאפשר התבוננות עבור הנערים על המשמעות שעומדת מאחורי ההומור והשימוש בו.

בצורה שכזאת, כל מפגש ינוע בין התוכן לבין התהליך כמשלימים זה את זה. רובכם מכירים את עשרות הסדנאות השגרתיות אליהן נחשפים בני הנוער מידי יום ביומו. תנו לבני הנוער שלכם הזדמנות להיחשף לסדנא ייחודית ופורצת דרך, כזו שתשאיר אותם עם זיכרונות וחוויות עליהן ידברו עוד המון שנים.
אם אתם מחפשים סדנת סטנד אפ שונה ויצירתית המועברת על ידי סטנדאפיסטית מהמובילות בארץ, הגעתם למקום הנכון!
כדי לשמוע עוד על הסדנא שלנו והיתרונות הרבים שלה אתם מוזמנים לחייג עכשיו 077-2313828

לחצו לחיוג דילוג לתוכן