ברוכים הבאים לעמוד למה סטנדאפ

ליצירת קשר

להזמנת הופעות וכרטיסים חייגו:

למה סטנדאפ

מדוע כדאי להירשם לסדנאת סטנדאפ לנוער

בני נוער מתבגרים נמצאים בשלב של גיבוש זהות ואוטונומיה וכחלק מכך, הם מחפשים להיחשף לכמה שיותר אנשים חדשים, נושאים חדשים ודברים שיוכלו לעסוק בהם. אצל בני נוער בסיכון, שרבים מהם מתקשים לנהל "דיאלוג פנימי" ושלעיתים חסרי גורמי מגן כגון דמויות משמעותיות בוגרות שיודעות להכווין ולהשגיח, הקשיים שהם חווים במציאות חייהם, יכולה להוביל אותם לחפש באופן בלתי פוסק כל דבר שיעזור להם "למלא את החלל" או כדבריהם "להעביר את הזמן" והם יכולים לעשות את זה גם באופן לא מבוקר, חסר גבולות פנימיים וחיצוניים.

בצורה שכזאת הם מבצעים התנהגויות מסכנות ומסוכנות – לאחרים ולעצמם. חלקן התנהגויות עברייניות, כגון שימוש באלימות ותוקפנות כלפי אחר או עבירות מסוג אחר – כגון רכוש, גניבה, או התנהגויות של שימוש בסמים ואלכוהול (שימוש וסחר). רוב בני הנוער אינם פונים לקבלת עזרה ותמיכה באופן וולונטרי ונמצא כי הטכניקה של עבודה קבוצתית (במיוחד קבוצות משימה) באמצעים שהם חווייתיים (שימוש באמצעי חוויתי כדרך להגיע ולעסוק בנושא האמיתי) מאפשרת להגיע בצורה הכי מיטבית לבני הנוער ולגרום להם להתמודד עם הנושאים שמעסיקים אותם. באופן שכזה, נושאים רבים יכולים להיות רלוונטיים לעיסוק והתבוננות בהם דרך קורס הסטנד – אפ, נושאים כגון:
אלימות, יחסים בין המינים, התמודדות עם לחץ, מיומנויות בין אישיות, דימוי עצמי וביטחון עצמי ועוד.

קורס הסטנד אפ יאפשר להתמקד בנושא/בעיה שמעסיקה את הקבוצה (בסיכום מראש עם המסגרת המזמינה)
ודרך הסיפורים של הנערים תעסוק הקבוצה בנושא דרך המחזתו בסטנד – אפ. הסטנד – אפ על הנושא יאפשר למשתתפים לראות את הנושא מזוויות ראייה שונות(ולא רק מההיבט שלהם עצמם) ויאפשר להם להבין שיש יותר מדרך אחת להתמודד עם בעיה ושיש יותר מפיתרון אחד…
רובכם מכירים את עשרות הסדנאות השגרתיות אליהן נחשפים בני הנוער מידי יום ביומו. תנו לבני הנוער שלכם הזדמנות להיחשף לסדנא ייחודית ופורצת דרך, כזו שתשאיר אותם עם זיכרונות וחוויות עליהן ידברו עוד המון שנים. אם אתם מחפשים סדנת סטנד אפ שונה ויצירתית המועברת על ידי סטנדאפיסטית ישראלית מהמובילות בישראל – הגעתם למקום הנכון!!
כדי לשמוע עוד על הסדנא שלנו והיתרונות הרבים שלה אתם מוזמנים לחייג עכשיו 077-2313828

לחצו לחיוג דילוג לתוכן