ברוכים הבאים לעמוד סטנד אפ לוועדי עובדים

ליצירת קשר

להזמנת הופעות וכרטיסים חייגו:

מופע סטנדאפ לוועדי עובדים

מפיקים אירוע ומחפשים מופע או חלק אומנותי שיהפוך את הערב למעניין

מספר האפשרויות העומד בפני ועדי העובדים בהפקת האירוע הוא כמעט בלתי מוגבל – כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מופעים על קשת רחבה של מחירים ועלויות. בין ההכנות הרבות שלכם להפקת האירוע – אוכל, אולם, קבלת פנים, פרסום ועוד – תנו לנו לעזור לכם ולהוריד לכם מרשימת המטלות את המטלה המרכזית שהיא החלק האמנותי או יותר מדויק – סטנד אפ. בשנים האחרונות הופיעה הדר לוי פעמים רבות מול ועדי עובדים בכל חלקי הארץ בהצלחה רבה.

הופעות הסטנד אפ של הדר בוועדי עובדים הופכות את הערב למצחיק, קליל ובלתי נשכח עבור העובדים. אנו עושים את המקסימום כדי שהופעת הסטנד אפ בוועד העובדים שלכם תהיה מושלמת – מיד לאחר שסגרנו את התאריך והשעה אנו מוודאים מולכם את התנאים להופעה, מספר החוגגים ואת מיקום האולם.

יחד אתכם אנו בונים את התכנים להופעה בצורה מותאמת אישית – אוספים מידע רקע על הקהל שלכם, בדיחות והתייחסות אישית שתרצו לצרף להופעה של הדר ולהפתיע חלק מהעובדים ועוד. מופע סטנד אפ של הדר לוי – מיוחד לוועדי עובדים – מופע מותאם אישית לסגנון שלכם, בדיחות וחומרים ייחודיים לכם שיועלו על ידי הדר במהלך ההופעה ועוד המון הפתעות שוות. בנוסף למופע הסטנד אפ המצליח של הדר יש אפשרות להנחייה מלאה של הדר בערב שלכם ולמעשה לנהל ערב מלא בהנחייה של הדר משולב עם מופע הסטנד אפ שלה. תהליך העבודה מולנו הוא פשוט, נוח ויעיל. 

אין צורך להתקשר עם פקידות, משרדי ייצוג, סוכנים ומנהלים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחייג 077-2313828 ולקבל הצעת מחיר הוגנת במקום.
מופע הסטנד אפ של הדר לוי לוועדי עובדים – הופכים את הערב שלכם לבלתי נשכח!

לחצו לחיוג דילוג לתוכן