ברוכים הבאים לבלוג שלי

ליצירת קשר

להזמנת הופעות וכרטיסים חייגו:

 053-7138801

יום גיבוש לעובדים שלא ישכחו

העובדים שבדרך כלל עובדים די קשה שמחים מאד לשמוע על יום גיבוש לעובדים שמתכננת עבורם ההנהלה. כדי להוסיף לכך את ממד ההפתעה, במקרים רבים לא מספרים להם מהי התוכנית ליום גיבוש זה והם יכולים רק לנחש אילו פינוקים ממתינים להם.

התוכנית של יום גיבוש

ההיערכות של כל מקום עבודה היא שונה, זו יכולה להיות חגיגה בהרי ירושלים שכוללת סיור ביקב, טיול קולינרי בשוק מחניודה וסיבוב ליד הכרכרה של השר משה מונטפיורי, או משחק הפעלות בשיטת המרוץ למיליון או חפש את המטמון. כך או כך, אחרי הטיולים והפעילות צריך קצת לנוח ולכן העובדים מגיעים לאולם ושם מחכה להם אישה מצחיקה שהוזמנה על ידי ההנהלה, כדי להעביר להם מופע קסום ושנון שיש בו הרבה מאד צחוק.

התחושה של העובדים היא שהמופע של סטנדאפיסטית הוא הדבר הטוב ביותר שקרה להם לאחר שהתעייפו בפעילות הנפלאה ביום הגיבוש. במופע המוצלח יש המון סיפורים על סיטואציות מביכות ומצחיקות אשר קשורות לכולנו בחיי היום יום וגם לאנשים מסוימים שיושבים בקהל. כיוון שהתקבל עליהם מידע לפני ההופעה ולכן אפשר לפתוח את הסיפורים הללו ברוח טובה ובסגנון חברי ולהוסיף להם קצת הגזמות וכך כל העובדים נשפכים מצחוק ונהנים מאד.

 

המתנה המושלמת לכל עובד

אחרי ימים רבים של עבודה לאורך שעות רבות בתחומים שונים ובפרויקטים מורכבים, האופציה של מופע ליום גיבוש הייתה רעיון מבריק ומוצלח ביותר של ההנהלה. זה מה שעשה את ההבדל מיום גיבוש רגיל ליום גיבוש שהעובדים נהנו בו מכל דקה, הסטנדאפיסטית הצליחה לשנות בבת אחת את האווירה ולהעניק לכולם שעה של נחת, שבה שכחו את כל הנושאים הקשורים לעבודה והעניקו לעצמם שעה של חוויה עוצמתית שלא ישכחו.

 

אירועים עסקיים לעובדים ולקולגות

ההנהלה של החברה מתכננת מעת לעת אירוע עסקי לרגל סוף שנה, הצגת מוצר חדש או כל סיבה אחרת. קיימת חשיבות רבה להצלחתו של האירוע עבור הפיתוח העסקי של החברה ולכן נבחנות כמה וכמה אפשרויות של תוכן לערב זה.

לאחר שבוחרים את ההרכב הקולינרי ודואגים שיהיו ברכות ענייניות אך קצרות של המנהלים, מזמינים מופע כיפי סטנדאפ לאירועים. המטרה היא להניח בצד את כל מה שקורה ביום יום ולו לפרק זמן קצר וליהנות ממופע שהוא מלא באנרגיות ובסיפורים מצחיקים שלקוחים מהחיים של כולנו. מופע זה הוא משב רוח מרענן באמצע מרוץ החיים ולכן כולם נהנים מאד מכל המעטפת.

יום גיבוש לעובדים שלא ישכחו

ערב גיבוש לעובדים

הרצון של ההנהלה לגבש את העובדים כדי ליצור שיתופי פעולה במהלכים העסקיים, מוביל אותם לא אחת לתיאום של סטנד אפ לערב גיבוש במקום ייחודי כמו אולם קטן, חדר בריחה או כל מקום נחמד אחר. כשהעובדים לא מצפים לכך והם זוכים למופע מדהים, הם מאושרים!

לחצו לחיוג דילוג לתוכן