ברוכים הבאים לבלוג שלי

ליצירת קשר

להזמנת הופעות וכרטיסים חייגו:

 052-6105900

את יותר מצחיקה מאישה

את יותר מצחיקה מאישה אמר לי קולגה. מה זאת אומרת ? שאלתי.

"את מבליטה יותר את ההומור שלך מאשר תכונות נשיות" . ו..הומור זו לא תכונה נשית ?שאלתי אותו לא . הוא אמר. תראי את הצפורניים שלך.
הסתכלתי על הצפורניים שלי . באמת מרוח עליהם לק ירוק זוהר מתקלף. בטח לא משהו שהיה עובר את מכון התקנים של פנינה רוזנבלום.
איכשהו התכונה הנשית , ה- להיות אישה היא יותר בייביליס, איפור וסבלנות. סבלנות לשבת שעות במספרה או במכוני לייזר. אם הציפורניים שלך מרוחות בלק ג'ל הכי אופנתי לעונה (חום יין, נראה לי) אז את באמת אישה.
אולי הגיע הזמן לעשות רענון בכל מה שאנחנו יודעים על האנושות. הומור זו לא תכונה גברית. לגברים אין בעלות על ההומור כמו שלנו אין בעלות על היכולת לדבר, או להרגיש. נכון, הרבה שנים היה נראה שאישה על במה עומדת ומצחיקה זה לא תקין , לא סביר . אישה הרי צריכה רק לצחוק או יותר נכון לצחקק . היא לא אמורה לעמוד על הבמה ולהגיד- הי יש לי מה להגיד ואתם תצחקו ממנו.אבל הימים האלה כבר לא איתנו , נכון?
וחוץ מזה אם רגע נכנס לעומק, דווקא הומור היא תכונה מאוד נשית. הרי הומור , או כל קומדיה בבסיסה היא להסתכל על המציאות מבחוץ, ולראות מה לא מסתדר , מה לא במקום , מה לא טוב, וכך מתחילה אבחנה קומית. וזה רבותי וגבירותיי, אישה.

דווקא אישה הרבה פעמים מנהלת תסריטים בראש , יודעת הרבה לפני מה האיש לידה יגיד ועונה לו בראש. זאת קומדיה. אני הרבה פעמים רבה עם בן זוגי בלי שהוא נמצא בבית בכלל. אני שוטפת כלים ותוך כדי רבה איתו. למה רק את שוטפת ? הוא גם שוטף הוא לא הוא לא עושה כלום . את עבד .את כישלון המריבה מתנהלת בלעדיו.. זה אם עושים את זה נכון . קומדיה . כלומר לא בבית . בבית זה טרגדיה . אבל אם מביאים את זה לבמה , זה יופי. אז תסלחו לי שהצפורניים שלי לא מושקעות. לפחות שטפתי כלים.
את יותר מצחיקה מאישה
לחצו לחיוג דילוג לתוכן