ברוכים הבאים לבלוג שלי

ליצירת קשר

להזמנת הופעות וכרטיסים חייגו:

 053-7138801

הופעות סטנד אפ בזום ( ZOOM )

מחפשים מופע והפוגה לעובדים בתקופת הבידוד? יש לנו פתרון!

זום היא אפליקצייה חדשנית לניהול שיחות וידאו ולמידה מרחוק. אנחנו גאים להוביל את טרנד הופעות הסטנדאפ באמצעות אפליקציית זום ושמחים להגיע לכל אחד ואחד מהעובדים בארגון שלכם, ממש עד למסך המחשב הביתי שלו.

 

" יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז"

כך קבע צ'רלי צ'פלין מגדולי שחקני ובימאי הקולנוע שידע העולם שלנו.
מעניין איך צ'פלין היה מגיב לסיטואציה החדשה שנכפתה עלינו? משערים, שהיה ממשיך ליצור לעבוד ולנסות להצחיק אנשים גם בזמנים קשים וחסרי וודאות כמו אלה שאנחנו חווים בתקופה האחרונה.
גם אנו, בהדר לוי הפקות, מאמינים שיום לא צחוק הוא מבוזבז ואף יותר מכך בתקופה לחוצה זו.

הופעות באמצעות אפליקציית זום לעובדים, חברות וארגונים

ידוע, שצחוק הוא תרופה לנפש. שלום עליכם טען :""הצחוק יפה לבריאות. רופאים מצווים לצחוק". וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. לצערנו, אין באפשרותנו למצוא חיסון לקורונה ואף לא תרופה ( זאת נשאיר למומחים) אבל צחוק אנחנו יכולים לספק עבורכם, ובכמויות גדולות, ללא מחסור ובכל עת.
התקופה הנוכחית מכריחה אותנו לחשוב מחוץ לקופסא וכך באמצעות טכנולוגיות מתקדמות אנחנו מציעים לכם, משפחות יקרות, מנהלי חברות, מנהלות משאבי אנוש ורווחה מפגש אינטראקטיבי ראשון מסוגו עם הסטנדאפיסטית, הדר לוי.

אז איך עובד מפגש סטנדאפ באמצעות אפליקציית זום

אורך המפגש הוא כ-30 דק, ובו הקהילה שלכם ( מקום העבודה, העיר, השכונה ואף המשפחה) נפגשת דרך המסך עם הדר. הדר באמצעות אפליקציית ZOOM, מגיעה עד אליכם הביתה!
זה לא מופע רגיל זו, חוויה שונה ומשחררת הכוללת קטעים מהמופע של הדר, אינטראקציה אישית עם חברי הקבוצה ובעיקר המון המון צחוק!
זו גם הזדמנות לחברות קטנות יותר שבשוטף אין באפשרותם להזמין מופע שלם אליהם למקום העבודה מפאת תקציב, להיפגש עם הדר וליהנות מרגעים יקרים מפז של הומור משובח וצחוק.

מה עושים במפגש זום ZOOM

במפגש נדבר עליכם, על התקופה, על המצב וכל מה שמעניין אותכם ואותנו והכל באווירה קלילה ונעימה ונטולת מסיכות וכפפות.
אז אם גם אתם צמאים לצחוק משובח אל תהססו ליצור איתנו קשר. אנו ב"הדר לוי הפקות" אתכם לאורך כל הדרך, בשמחות וברגעי משבר. יחד אנחנו יכולים לנצח.
אז הישארו בבית, הפעילו מצלמות ורמקולים ולכל השאר אנחנו כבר נדאג.

לפרטים על המופע שלנו באפליקציית זום חייגו 053-7138801 או השאירו פרטים בעמוד צור קשר.

לחצו לחיוג דילוג לתוכן