ברוכים הבאים לבלוג שלי

ליצירת קשר

להזמנת הופעות וכרטיסים חייגו:

 052-6105900

פסיכולוגיה בגרוש

אני הולכת לפסיכולוגית. שנים לא רציתי ללכת.

אני הולכת לפסיכולוגית. שנים לא רציתי ללכת.
הלכתי לכל מיני מטפלות אלטרנטיביות עם אנרגיות ובלי חשבוניות . מסאג'ים טיפולים . פעם טיפלו בי במגנטים . באמת. היא שמה עלי מגנטים . ועזבה אותי לחצי שעה . ואתה מתחיל לשכנע את עצמך שזה עובד . ושאתה מרגיש יותר טוב . ואתה לא מבין איך העברת את כל החיים בלי מגנטים עליך . הייתה פעם שלא יכולתי להגיע והודעתי שנייה לפני . היא אמרה לי חבל שאת מודיעה לי עכשיו – אני שולחת לך אנרגיות ואני מחייבת אותך עליהן . שילמתי על אנרגיות .לעזאזל, שילמתי על אנרגיות.
אז עשיתי תקשורים , וגרפולוגיות ומיסטיקה , וקלפים. אבל אף פעם לא הלכתי לפסיכולוג . פחדתי שאני אשב מול בן אדם נורמלי – ושהוא פשוט יגיד לי-גברת, את פסיכית . אני ראיתי אנשים . אבל את הכי פסיכית שראיתי .אבל טעיתי . פסיכולוגים לא אומרים את זה . הם לא נלחצים מכלום . אני יכולה להגיד לפסיכולוגית שלי אני רוצה לרצוח את השכנה שלי . היא תגיד לי בואי נחשוב איך.

הדבר היחידי שילחיץ אותה זה אם אני אגיד לה – בזמן האחרון אני מרגישה שאני בסדר . אז היא תתחרפן – אבל לא ! התחלנו טיפול את לא יכולה לעזוב באמצע תהליך! תהליך אגב שאין לו סוף אף פעם. אבל היא צודקת , אתה אף פעם לא ממש בסדר, מצד שני היא פסיכולוגית של קופת חולים אז אני לא מייחסת לה המון חשיבות. אצל הפסיכולוגים הכל קשור לילדות . הכל . אני מספרת לה כמה קשה לי לעבור פרידה . היא אומרת לי בואי נחזור לכיתה ג' אולי אמא שכחה אותך מחוץ לחוג חלילית.. עכשיו לך תזכור , אבל זה נשמע הגיוני.. ככה יוצא שכל פעם שאני יוצאת מהפסיכולוגית אני מתקשרת לאמא שלי ושואלת אותה שאלות מלפני 30 שנה . אמא תגידי כשנסענו לאילת וחיכיתי לך .. והיא כבר נמאס לה ." לא עזבתי אותך שם . חיכית בסך הכל 5 דקות על הספסל. . את בת 40 תסתדרי כבר על החיים שלך." מדהים שכל דבר שקרה לך עד גיל 6 הוא מה שמשפיע לך על שאר החיים . מה שאמא עשתה לך זה מה שיעצב אותך ויעציב אותך בהמשך.
פסיכולוגיה בגרוש
ואז אתה נהיה אדם בוגר ואתה דואג לעצמך ומתנהל בחיים האלה . אבל אתה עדיין הילד הקטן הזה . עדיין . כשמעליבים אותך , כשפוגעים בך . אתה מיד נהיה הילד הזה . לא רק אני כולם נראים לי ילדים ברחוב כולם . כולם תינוקות עטופים בגוף גדול , ומכוניות וכסף ואטיטיוד , ואלק נסיון חיים . אבל כולם תינוקות . ברגע שמתחילים להקשיב טוב טוב . מתחילים לשמוע את הילדים של כולם זה כל מה שאתה שומע. אני לא יכול , יש לי פרזנטציה מחר בעבודה (אמאלה אני פוחד ) נוכל לקבוע פגישה? (בבקשה תאהב אותי !!) אבל למה החניון עולה כל כך יקר? (נמאס לי כבר!!) תפתח את הבגאז' כבר!.(אוף אני רוצה את אמא!!) כולנו תינוקות . תינוקות. תינוקות שנשכבים על הרצפה בקניון ובוכים . והאמת , הקונספט הזה שאמא דואגת לך ומטפלת לך בעניינים , נגמר איפשהו בגיל 18 . וחבל . חבל . כי אמהות מתבזבזת על ילדים . באמת אתה באמת צריך את אמא , לא כשאתה בן 4, יותר כשאתה בן 20 ובן 30 והכי כשאתה בן 40 . הלוואי ואמא שלי היתה מעורבת בחיים שלי . הלוואי והיא היתה מתקשרת לבוס שלי ואומרת לו – אדוני , אם אתה לא מעלה לה את המשכורת אני לא שולחת את הילדה . זה הילדה הכי טובה שיש. או נגיד – היא לא תוכל להגיע היום יש לה חום . או נגיד שהיא תלך למוסכניק שהחליף לי את המצבר ותגיד לו– מה אתה חושב שאתה ככה מעליב את הבת שלי? תתבייש! אתה בן אדם מבוגר! איפה אמא שלך? אני רוצה לדבר איתה . .ואז אמא שלי תדבר עם האמא של הפסיכולוגית וביחד הם יפתרו את כל הבעיות שלי. בול!
לחצו לחיוג דילוג לתוכן