ברוכים הבאים לבלוג שלי

ליצירת קשר

להזמנת הופעות וכרטיסים חייגו:

 052-6105900

המדריך לאישה

להיראות טוב ולהרגיש טוב

מה אנחנו בסך הכל רוצות? להיראות טוב ולהרגיש טוב. אוקיי רק להיראות טוב….
אם זה היה תלוי בי הייתי מסתובבת עם טרנינג וקוקו . אבל בתור אישה בעולם הזה משגעים אותנו. איפור למשל, בפעם הראשונה שהתאפרתי אצל מאפרת מקצועית , היא איפרה אותי 3 שעות ואז אמרה -זה איפור טבעי.
או כל מיני מוצרים מוזרים כמו פינצטה עם מנורה- בשביל מה?? נגיד שאת יוצאת לקניות. הולכת לסופר. קונה גבינה ופתית. יוצאת עם השקיות. ואז בדרך את נופלת למערה מחכה שיחלצו אותך, יושבת שם שבועיים בלי אוכל , בלי מים ואז באים להציל אותך אבל אז את נזכרת . רגע , הגבות! או.. הנה מזל שיש אור לפינצטה.
או למשל מסקרה עמידה במים. בשביל מה? אם יהיה לי דייט עם דולפין ??
אז את מטופחת ויפה ועכשיו החלטת למצוא עבודה? מזל טוב. וואו יש כל כך הרבה דברים שאת יכולה להיות- פסיכולוגית, מטפלת , פקידת קבלה, מנקה , מורה , וכל זה עוד לפני שיצאת לעבודה זה רק בבוקר בבית.

המדריך לאישה
כשאת אישה ישאלו אותך מלא שאלות- למה את עייפה? למה לא התחתנת? למה אין לך ילדים? מה עם עוד ילד? וכמובן יש את המאבחנים.. את לפני מחזור? בגלל זה את עצבנית את במחזור? בגלל זה את עצבנית את אחרי מחזור? בגלל זה.. לא , אני עצבנית מהשאלות שלכם. כשאתה גבר ישאלו אותך רק שאלה אחת- ראית תמשחק? אבל עדיין הכי כיף זה להיות אישה להכיל , לאהוב, לתת , לפנק. אם רק היינו יודעות לעשות את זה לעצמנו. את ההבדל המרכזי בין גבר לאישה אפשר לראות בוודאות ב"בייבי בום" רק אישה מסוגלת לעבור לידה לצרוח 12 שעות מכאבים , ללדת ובסוף כשהיא כולה מזיעה להגיד לבעלה- אני גאה בך. ועדיין אין כמו אישה. יום האישה שמח.
לחצו לחיוג דילוג לתוכן