ברוכים הבאים לבלוג שלי

ליצירת קשר

להזמנת הופעות וכרטיסים חייגו:

 052-6105900

מופעי סטנד אפ כדרך חיים

משרד הבריאות קובע כי מופעי סטנד אפ יעילים לבריאות

בשנים האחרונות עולה כוחו של הסטנד אפ הישראלי, הצחוק שהוכח כטוב לבריאות עוזר לכל אחד להתמודד עם אורח החיים וכפורקן עבור רבים
במדינת ישראל כמו במדינת ישראל, אין יום אחד שעובר ללא מתח וסטרס. מעבר להתמודדות היומיומית עם לחצים הנובעים מהעבודה והמשפחה, נאלצים אנו להתמודד עם בעיות ומתחים הנובעים מהיותנו תושבי המקום. באופן אבסורדי ההתמודדות הזאת הפכה לחלק משגרת היומיום של כולנו. כחלק מחיינו מוצא כל אחד, דרכים לפורקן אשר גורמות לשמור על השפיות. אחד מסוגי הפורקן הם מופעי סטנד אפ, אשר גורמות לצחוק, פורקן ואחידות.
מופעי סטנד אפ הפכו בשנים האחרונות כאפשרות בילוי מחוץ לבית, סטנד אפ לערב חברה וימי גיבוש בעבודה ואף לצפייה בטלוויזיה עם כל המשפחה. לא בכדי ניתן למצוא תוכניות רבות על גבי המסך שתכליתם הוא מופעי בידור וצחוק. מחקרים רפואיים רבים מדגישים את חשיבות הצחוק בחיינו על בריאותינו. במהלך הצחוק מתרחשים בגוף שינויים פיזיולוגיים שמשפיעים על פעילות הלב, כלי הדם, המערכת החיסונית ועוד כאשר המציאות היומיומית מעלה את רמת המתח והחרדה- הצחוק עשוי להועיל בהפגתם.

מופעי סטנד אפ כדרך חיים
הצחוק מפיג לחצים, משפר את קצב פעימות הלב ולחץ הדם
למי זה מתאים?
אם בעבר, מופעי סטנד אפ היו נחלתם של אוכלוסיית הנוער ומעלה בשל שימוש בשפה ובתוכן גס למשל, הרי שכיום ניתן למצוא מופעים שכאלה לכלל הגילאים, המינים ואף לאוכלוסייה הדתית. כלומר, זה מתאים לכולם. כיום ניתן למצוא מופעי סטנד אפ לילדים, למקומות עבודה ועוד. כמובן שיש לוודא בבחירת המופע, כזה שאכן הולם מבחינת התוכן שלו עבור הצופים. בשל העובדה שקיימים סטנדאפיסטים רבים, ישנם כאלה שמשתמשים תדיר בהומור גס/ שחור בכדי לנסות ולפרוץ. סטנדאפיסט מנוסה וותיק יכול להוכיח במופע את כישורי האלתור שלו ולאו דווקא ילך קבוע עם מופע מוכן מראש. חשוב להבהיר, כי כל אדם מתחבר לסוג אחר של הומור. לכן, כל אחד עשוי להתחבר למשהו אחר במופע. למה סטנדאפ כל כך טוב עבורנו? העיקרון הוא שהצחוק כשלעצמו הוא בריא ומשחרר.
כיצד נבחר מופע סטנדאפ איכותי ומצחיק?

בשל העובדה שכל אדם הוא אינדיווידואלי, משהו שיצחיק אחד לא בהכרח יגרום לאותה תגובה אצל השני. מופעי סטנד אפ רבים קיימים בכל ערב נתון, יש כאלה מופעים של סטנדאפיסט יחיד ויש מקומות המרכזים על הבמה שורה של סטנדאפיסטים בערב אחד (כמו הקאמל קומדי קלאב לדוגמה). ובכל זאת, נוכל לבחור מופע שיתאים לנו על ידי המלצות מכל מקור כגון אינטרנט, עיתונות, משפחה או חברים שצפו במופע. בנוסף כאמור, כיום ניתן למצוא גם תוכניות טלוויזיה שעיקרן הוא סטנד אפ וכך להכיר סטנדאפיסטים ומופעים. במידה ומחפשים מופע סטנד לאוכלוסיה מסוימת כגון גיל, מגדר או דת, יש למצוא כזה שמותאם ועדיף למצוא סטנדאפיסט או סטנדאפיסטית בעל ניסיון וותק בתחום.
לסיכום, תופעת הסטנדאפ הולכת ומתרחבת, כיום ניתן למצוא מופעים המתאימים לכל גיל, מגדר ודת. הצחוק כשלעצמו הוא בריא וגורם לשכוח ולו למשך שעתיים לערך את המתח שנגרם מחיי היומיום.

לחצו לחיוג דילוג לתוכן