ברוכים הבאים לבלוג שלי

ליצירת קשר

להזמנת הופעות וכרטיסים חייגו:

 052-6105900

אמא שלי

אמא יקרה לי

בזמן האחרון אמא שלי נושמת בקול. אני שומעת את זה. העניין בנשימות הוא שאתה לא שומע אותן , לא מתייחס אליהן . הן פשוט שם . אבל היא נושמת בקול בזמן האחרון. בהתחלה חשבתי שזה בגלל שהיא עלתה מדרגות או משהו . אחר כך חשבתי שזה סתם כי מישהו עצבן אותה . היא נושמת באמצע שיחה . מה קרה אני שואלת אותה . כלום . היא עונה . הכל בסדר. בדיוק בישלתי . בדיוק חזרתי מקניות. אני בדיוק עם אבא באירוע. ותמיד הנשימות האלה .כאילו מכניסה את כל אוויר העולם אליה. עליה . לתוכה

אבל  היא נשמה טהורה .היא לא מגלה . היא מפנימה . אמא שלי נושמת את אוויר ילדיה . והוא כבד . אתה מגדל ילדים עוטף אותם . מאכיל אותם . מחנך אותם . מכסה אותם בלילה שלא יהיה להם קר. היא עשתה את זה 6 פעמים .ואז הם גדלים . ובוחרים בחירות. אתה רואה את זה מבחוץ. אתה רואה את הטעויות שלהם . מנסה לעזור , לכוון, אבל אין לך באמת שליטה . ומה שנשאר לך זה לנשום את זה ולהכניס פנימה. דברי אני אומרת לה . הכל בסדר היא אומרת. כל הורה רוצה נחת מהילדים שלו . ואני חושבת על המילה נחת . מה זה הנחת הזה . נחת זה נורמליות . נחת זה ילדים מסודרים . נחת זה חתונה . ילדים . זה על האש ביום העצמאות . נחת זה סחיות . נחת זה לא לסטות מהמסלול. ואם לסטות אז ממש להצליח במסלול אחר . נחת זה לנשום בלי קול . ובין הנשימות האלה אני מגלה את אמא שלי . האמא שאכלה 20 ביצים ביום בהריון שלי . האמא שמכינה לי קציצות ירק כי זה מאכל שגם כשאני עצובה רק אותו אני מסוגלת לאכול. אמא שלי שלמדה בגיל בגרות לבטא את רגשותיה . אמא שאני אוהבת. וכמו נשימות שפתאום שמים אליהן לב . אני שמה לב ואני אוהבת אותה .
למה אני כותבת את זה כאן? כי עכשיו שבת והיא לא תקרא את זה . אבל כשתצא השבת היא תיכנס והיא תגלה כמה אני אוהבת אותה ואז היא אולי תנשום יותר ברכות. .

לחצו לחיוג דילוג לתוכן