ברוכים הבאים לבלוג שלי

ליצירת קשר

להזמנת הופעות וכרטיסים חייגו:

 053-7138801

יום הולדת למבוגרים

כאשר חוגגים יום הולדת למבוגרים, מתכננים במקרים רבים מסיבה רבת משתתפים. לכן מתגבשת חשיבה גם על התוכן המתאים ביותר וזאת בהתאם לגילו של חתן השמחה.

יום הולדת עגול

 

יום הולדת למבוגרים ברוב המקרים מושקע ובעל מחשבה, באירוח ביתי של חברים או סגירת אזור VIP למשפחה וחברים קרובים. כשמדובר באופציה של יום הולדת למבוגרים כמו גילאי 30, 40 ומעלה אחת האפשרויות המוצלחות היא להזמין סטנדאפיסטית שתופיע מול כולם ותצחיק אותם מתחילתו של הערב ועד סופו. המטרה היא שהקהל ישב מוקסם מהמופע האיכותי ויזדהה עם כל הנושאים שעליהם היא מדברת וכך כל אדם ישכח את כל הנושאים שבהם הוא עסק עד לפני כמה דקות.

המופע המשעשע מדבר על דברים מחיי היום יום אשר קורים לכל אחד מאתנו, אך הזרקור המצחיק שהיא מפעילה באופן אמיתי ולעיתים גם באופן מוגזם גורמים להנאה עצומה ולגלי צחוק שאינם מסתיימים. לכן הקהל נהנה מאד מהמופע ותמיד יש רצון שהוא יהיה ארוך, כדי שיוכלו ליהנות מכל הנושאים שאותם היא מעלה בחן רב במהלך מופע סטנדאפ.

מסיבת רווקות

 

הפרידה מעולם הרווקות והכניסה לעולמם של הנשואים היא סיבה לחגיגה ענקית. לכן החברות, האחיות, קרובות המשפחה והקולגות מהעבודה מתכננות יחד מסיבה שלא ישכחו זמן רב. לפעמים זה קורה בבית ובמקרים אחרים בווילה עם בריכת שחייה שהבנות שוכרות. כך או כך כדי שיהיה מעניין הן קונות הרבה משקאות אלכוהוליים, המון אקססוריז שמתאימים לאופציה זו וגם דואגות להזמין מופע איכותי של סטנדאפ למסיבת רווקות. ברור שהנושא שעליו ידברו לאורכו של כל המופע הוא ההבדלים בן חיי הרווקות לחיי הנשואות, על היתרונות, החסרונות וכל מה שקורה במצבים המצחיקים והמבדרים ביותר בחייהם של בני הזוג.

הופעה זו מוסיפה המון עניין ומעלה את מצב הרוח לרמות נפלאות. כל הנשים בקהל לא מפסיקות לצחוק מכל הסיטואציות הנכונות וגם המוגזמות שמתארת הסטנדאפיסטית. אין ספק שמופע מסוג זה הוא התוכן המושלם עבור הבחורה שעומדת להתחתן וגם עבור כל מעגל הנשים שסביבה.

ימי הולדת לילדים ונוער

מסיבות לילדים ולנוער

 

בכל שנה לקראת יום ההולדת של אחד מילדי המשפחה, ההורים והילדים מציעים כל מיני הצעות היכן לערוך את מסיבת יום ההולדת, אם זה יהיה בבית, בפארק או באולם קטן. כמו כן באיזה קונספט זה יהיה, אחת הדמויות האהובות על הילדים כמו סמי הכבאי, אנה ואלזה או אחת החיות שילד זה אוהב.

האפשרויות הן רבות מאד ויש מקרים שההורים והילדים חושבים גם על סטנד אפ לילדים וזאת כדי ליצור בידול מול מסיבות אחרות שמארגנים החברים האחרים. האומנית תספר לילדים דברים רבים הקשורים לחוויות היום יום שלהם והם יצחקו מתחילתה של המסיבה ועד סופה.

קיימת אפשרות גם להזמין הופעה של סטנד אפ לנוער. הסטנדאפיסטית בודקת לפני האירוע מידע הקשור לכיתות ולבית הספר וכך מצחיקה אותם על נושאים הקשורים להווי של בית הספר שלהם.

לחצו לחיוג דילוג לתוכן