ברוכים הבאים לבלוג שלי

ליצירת קשר

להזמנת הופעות וכרטיסים חייגו:

 053-7138801

סטנדאפיסטית עם תלתלים 

תלתלים זה עולם. שום יום לא דומה ליום אחר. את לא "חופפת ויוצאת" זאת תורה שלמה. להיות סטנדאפיסטית עם תלתלים גורם לך למצוא פתרונות יצירתיים לפני כל הופעה. ויש מיליון דרכים ושיטות להתייחס לשיער. בנות עם תלתלים מגיעות לנוסחה שלהן כמו מדענים בוויצמן.

הנוסחה המנצחת לסטנדאפיסטית עם תלתלים

זה שקלול של מתי את חופפת, בוקר או ערב, איך את מייבשת, מזג האוויר בחוץ, חומרים לשיער וזה לא נגמר. כל אחת ניסתה מיליון מוצרים עד שזה מגיע ל- אני שמה גלייז, קרם לתלתלים, לחות, סרום ואז מנגבת במגבת מיקרופייבר, מדעני טילים עובדים פחות. ואפילו כשהגעת לנוסחה שלך עדיין את פתוחה לשינויים – את יכולה לבוא לשאול מישהי עם תלתלים מה שמת בשיער והיא תגיד- קרם ידיים וקטשופ. ואת ישר תשאלי: איזה קטשופ איפה קנית? בכלל יש פתיחות רבה בין מתולתלות זה כמו גורל משותף. בין אם את סטנדאפיסטית עם תלתלים או כל מתולתלת אחרת.

מתי ראיתם תלתלים בטלוויזיה?

לא רואים הרבה תלתלים בטלוויזיה או בקולנוע – לטלוויזיה קשה להתעסק עם תלתלים. הכי פשוט זה לעשות פן, ולכן היו תקופות שבכלל לא היו תלתלים בטלוויזיה או בפוליטיקה. שלי יחימוביץ עשתה החלקה, ציפי לבני עשתה החלקה, כאילו יש תדמית שתלתלים זה "לא רציני" "שובב" וזה לא תמיד נכון, יש עורכות דין, שופטות ואפילו עדה יונת מתולתלת. תלתלים זה הדבר הכי יפה בעולם. זה חי, זה שונה ולא הייתי מתחלפת עם אף אחת.  נהדר להיות סטנדאפיסטית עם תלתלים.

סטנדאפיסטית עם תלתלים

הכי יפה טבעי – חפיפה במי ים

גם תמיד לתלתלים יש "סדרת מוצרים" אף פעם לא מוצר אחד! אני זוכרת כשהייתי צעירה הכי אהבתי את השיער שלי אחרי שחיה בכינרת ואמרתי שאם יהיה לי דייט אני אקפוץ קודם לכנרת ולא אחפוף. עד כדי כך. אחר כך הבנתי שזה לא רק אני, התלתלים באמת יותר יפים אחרי ים או בריכה ויש מוצר שנקרא – מי ים. כן מים עם מלח לשים על השיער.

פעם בשנות השמונים היה טרנד של תלתלים ואשכרה מלא נשים עם שיער חלק הלכו לספר ועשו תילתול, זה פחות נראה כמו תלתלים ויותר כמו טוסטר, אבל זה עבד. היום זה די הפוך, תעשיית ההחלקות משוגעת. צרפתית, יפנית, ברזילאית, ויש אפילו החלקות שעושים בסתר כי הן לא חוקיות. כן כן נשים מעדיפות להסתכן והעיקר לא להיות עם תלתלים. אבל עכשיו המצב התאזן ורואים הרבה יותר בנות עם תלתלים בפרונט – עדן פינס, מעיין פארתי, ואני. עדן פינס הוציאה סדרת מוצרים לתלתלים. אם אני אוציא סדרת מוצרים זה יהיה – לחפוף, לשים קרם לחות של פעם, לכווץ את השיער ולא לנגוע בו 3 שעות עד שהוא מתייבש. זאת הנוסחה לסטנדאפיסטית עם תלתלים. מה שמצריך ממני להתקלח הרבה ואני שונאת את זה!

לחצו לחיוג דילוג לתוכן