מה בסדנא

1342

הקורס המוצע הוא קורס סטנד אפ בן חמישה מפגשים )) 4 מפגשי תוכן + מפגש סיום(, בהנחייתה של הקומיקאית הכי ש

רונית הדר לוי )ניתן לערוך סדנאות ארוכות ואינטנסיביות יותר – סדנת סטנד אפ מתקדם(. סיפורה האישי של הדר לוי מלמד

כיצד שימש ההומור כאמצעי מרכזי שדרכו הצליחה לנתב את עצמה מתוך הסיכון אל הסיכוי וסיפור זה יהיה שזור כחוט

משני לאורך הקורס. במסגרת הקורס ייחשפו בני הנוער בקבוצה לעקרונות של הקומדיה ולעקרונות ההומור וסצנות קומיות

ויתנסו בתרגול חי בהעלאת מצבים יומיומיים מחייהם בדרך שהיא קומית. בסוף יעלו המשתתפים מופע סטנד – אפ ואף ייבחר הסטנדאפיסט הבולט.

הרווח הכפול:

בני הנוער המשתתפים לא רק שיזכו ללמוד בצורה מקצועית מאחת הקומיקאיות המוכשרות בתחום אודות עמידה מול במה, סוגי ההומור והקומדיה ועוד, אלא יוכלו לשפר משמעותית את דרכי ההתמודדות שלהם, באופן פרטני וקבוצתי כאחד, בדרך שהיא חוויתית, מרתקת ואיננה משרה תחושת לחץ.

זאת ועוד – תוכל הסדנא לשפר בצורה משמעותית את מיומנויות התקשורת הבין אישיות ואת תחושת הביטחון העצמי והדימוי העצמי של רבים מבני הנוער. בכך הרווח הוא כפול: מקצועי ואישי.

סטינג המפגשים:

בפתחה של סדנא תיערך הכרות וייבנה חוזה קבוצתי ובו כללים ברורים לגבי השימוש בהומור ובבדיחות בצורה שאיננה פוס לשנית ופוגעת באחר.

הדגש במפגש יינתן על ההיבט המקצועי של הסטנד – אפ והקומדיה וכל מפגש יהיה לו את התוכן שלו )חשיפה לעקרונות הקומדיה, לכתיבת בדיחה, לעמידה מול קהל ועוד(, ובסוף כל מפגש יערך דיון מסכם שיאפשר התבוננות עבור הנערים על המשמעות שעומדת מאחורי ההומור והשימוש בו.

בצורה שכזאת, כל מפגש ינוע בין התוכן לבין התהליך כמשלימים זה את זה. רובכם מכירים את עשרות הסדנאות השגרתיות אליהן נחשפים בני הנוער מידי יום ביומו. תנו לבני הנוער שלכם הזדמנות להיחשף לסדנא ייחודית ופורצת דרך, כזו שתשאיר אותם עם זיכרונות וחוויות עליהן ידברו עוד המון שנים.

אם אתם מחפשים סדנת סטנד אפ שונה ויצירתית המועברת על ידי סטנדאפיסטית מהמובילות בארץ, הגעתם למקום הנכון!

כדי לשמוע עוד על הסדנא שלנו והיתרונות הרבים שלה אתם מוזמנים לחייג עכשיו 052-6105900 .

יכול לעניין אותך

 • אמהות

  אמהות

  אמהות במהלך החודשים האחרונים שיתפתי פה מחוויות האמהות שלי. ניסיתי לעשות את זה בהומור ובאותנטיות . התגובות היו מטורפות ,וההד היה חזק מאוד. התגובות נחלקו לשניים. תנחשו. גברים ונשים. נשים שפגשו אותי אמרו לי […]

 • מסכת פנים של חברת מאליס

  מסכת פנים של חברת מאליס

  מצאתי תוספת חדשה לתיק שלי – מסכת פנים של חברת מאליס היום רציתי לספר לכם על מסכת פנים של חברת מאליס. מוצר כחול לבן שמסתבר כבש את העולם. כסטנדאפיסטית ותיקה אך כאימא חדשה, גיליתי […]

 • חופשת לידה. השקר.

  חופשת לידה. השקר.

  חופשת לידה איזו מין מילה זו חופשה. זנזיבר או ברלין זה לא. האחות בטיפת חלב בבית שאן מתבוננת בי. את לא מרגישה טוב? היא שואלת. למה את חושבת את זה? כי אני בוכה? כי […]

 • צחוק לכל אירוע

  צחוק לכל אירוע

  צחוק לכל אירוע צחוק לכל אירוע – מחפשים בילוי קצת אחר? רוצים לעשות משהו מקורי לכבוד אירוע מיוחד? מופע סטנדאפ איכותי, שמצחיק מהלב, ישאיר אתכם עם חיוך מההתחלה ועד הסוף. מופעי סטנדאפ זמינים לקהל […]